İyi Günde Kötü Günde – Özcan Yılmaz

İyi Günde Kötü Günde - Özcan Yılmaz
Önsöz: Sanem Bozkurt
Evlendiler ve sonsuza kadar mutlu yaşadılar… Masallar bunu anlatadursun, İyi Günde, Kötü Günde öyküleri bizi gerçeğe daha yakın yerlerde dolaştırıyor.
2013 altKitap Öykü Ödülü üçüncülüğünü Pis Adam ile kazanan ve altKitap okurlarının anımsayacağı bir isim olan Özcan Yılmaz, ilk kitabında ayın görünmeyen ama varlığını bildiğimiz karanlık tarafını keşfe davet ediyor bizi. Ayrılıklar, kayıplar, özlemler ve pişmanlıklara şahit oluyor, samimi bir çaresizlikle tanışıyoruz. Özenli dili ve sade anlatımıyla iyi günler kadar kötü günleri okumaktan da keyif alıyoruz Özcan Yılmaz’ın kaleminden.
2000 yılından beri ücretsiz e-kitap yayımlayan ve okurlarına kaliteli bir içerik sunma gayretinde olan altKitap’ın yeni kitabını severek okuyacağınızı umuyoruz.

Yayına Hazırlayan: Sanem Bozkurt
Son Okuma: Aylin Sökmen
Kitap Tasarım: Su Başbuğu
Tür: Öykü
© Kasım 2015 altKitap – Özcan Yılmaz

Kitabı PDF formatında okumak için aşağıdaki bilgileri doldurun.

*


Kitabı ePub formatında okumak için aşağıdaki bilgileri doldurun.

*

Özcan Yılmaz

1979 yılında Batman’da doğdu, İzmir’de büyüdü, İstanbul’da evlendi ve baba oldu. Mühendislik okuması sayesinde kitap okumasına nakit ayırabiliyor. Çeşitli yazı atölyelerine katıldı, bolca eleştiri aldı, daha çok eleştirilmek için yazmaya devam ediyor. Ne kedisi var ne köpeği, iki küçük oğlu yeterince şamata yapıyor.